Grafiker Osman AYMELEK

Merhabalar ben Osman,

1986 yılında Kırşehir'de doğdum. 90'lı yıllardaki geçen çocukluğum Uşak'ta geçti. İlk ve orta öğrenimleri burada tamamladım. Lise eğitimim, Bursa Hürriyet Anadolu Teknik Lisesi'nde Uçak Bakım Teknisyenliği Bölümünü bitirerek tamamladım (2001-2005). Sonraki yıllarda Antalya, Akdeniz Üniversitesinde Elektronik Haberleşme bölümünde mezun oldum (2005-2007).

2007 yılından bu yana İstanbulda ikamet ediyorum.

İstanbula geldiğim dönemde hayalini kurduğum meslek grafikerlikti. Junior grafiker olarak bir kaç küçük firmada çalıştım. Eğitimimi bir üst seviyeye çıkarmak istediğim için Bilgi Adam Eğitim Akademisi'nde 400 Saat Web & Grafik Uzmanlığı eğitimini "Üstün Başarı" ile tamamladım. Sonra sektörde çeşitli firmalarda grafiker olarak çalışarak farklı branşlarda kendimi geliştirme imkanı buldum.

2014 yılında kendim için ihtiyaç olan fotoğraf çekimi için arayışa geçtim ve "96 saat" "Fotoğraf Çekimi" eğitimini Meltem Koban Erdal gözetiminde aldım. Bu dönemden sonra fotoğraf ve video çekimi ile uğraşmayada başladım. Video çekimleri ile birlikte video montajları ve prodüksiyon aşamaları hakkında bazı deneyimler edindim. Bu deneyimleri daha geliştirmek için youtube üzerinde iki arkadaş "Beta Sürümü" adında bir kanal kurduk ve burada motosiklet üzerine içerikler üretmeye devam ediyoruz.

2012 yılında buyana motosiklet kullanmaktayım...

Portfolyomu görmek için tıklayınız: https://goo.gl/UQyZRj

Yorumlar